14خوراکي معجزه گر نسخه PDF چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 17
بدعالی 

14،خوراکی،معجزه،گر،خانواده،و،زندگی،بهداشتهمه انسان ها مي خواهند با رعايت رژيم غذايي خوب و صحيح، از سلامت کامل برخوردار باشند. رژيم هاي غذايي گوناگوني نيز از سوي متخصصان تغذيه توصيه مي شود که هر يک به نوبه خود مفيد هستند، امّا آيا مي توان با مصرف برخي مواد غذايي، تمام مواد مورد نياز بدن را تامين کرد و از سلامت و انرژي کافي برخوردار بود؟.

پاسخ اين سوال مثبت است. اگر 14ماده خوراکی را در برنامه غذايي خود قرار دهيد، شاهد نتايج فوق العاده اي در وضع سلامت خود خواهيد بود. رعايت يک رژيم غذايي ساده، می تواند جريان درمان موثر باشد. مهمّ نيست که شما قصد داريد از ابتلا به بيماري هاي قلبي، ضعف عضلاني يا سرطان پيش گيري کنيد، زيرا تمام بدن يک سيستم واحد است، سلامت قلب به اندازه سلامت چشم يا پوست اهمّيت دارد. با رعايت رژيم غذايي سالم و مفيد به سلامت کلّ بدن خود کمک مي کنيد و نياز نداريد براي سلامت هر عضوي يک رژيم غذايي خاص داشته باشيد.

14مورد از اين مواد غذايي و خوراکی های فوق العاده  عبارتند از:

  1- انواع لوبيا

  2- زغال اخته

  3- گل کلم

  4- جو

14،خوراکی،معجزه،گر  5- پرتقال

  6- کدوتنبل

  7- ماهي آزاد

  8- سويا

  9- اسفناج

  10- چاي (سبز يا سيا )

  11- گوجه فرنگي

  12- بوقلمون

  13- گردو

  14- ماست

وقتي شما اين مواد را به رژيم غذايي خود بيفزاييد، بسياري از تغييراتي که در بدن ايجاد شده و منجر به بيماري هايي نظير ديابت، فشار خون بالا، آلزايمر و برخي سرطان ها مي شوند، متوقف شده و شما از بدني سالم برخوردار خواهيد شد. نکته جالب اين است که در هر نقطه از جهان که زندگي کنيد، مي توانيد آن ها را مصرف کنيد و غذاهايي نيستند که مصرف آن ها براي افرادي در مناطق خاصّ دشوار باشد.

 

مترجم : سحرکمالي نفر

سایت خاطره

http://www.cometonet.com

 
< بعد   قبل >